O mně

Mé jméno je Jitka Ládrová. Je mi 20 let a studuju na ekonomické fakultě Technické univerzitě v Liberci obor Manažerská informatika.

Považuji se za úplně normální holku se zcela běžnými starostmi a problémy, které k mému věku patří a se kterými se určitě každý z nás setkal nesčetněkrát.

Jsem člověkem mnoha zájmů. Mám rozepsanou knihu, ráda fotím a tancuju. Snažím se vést vyvážený život, proto si hodiny strávené zavřená sama nad knihou vynahrazuji večery s přáteli. Nejvíce času s nimi prosedím v čajovně u šálku lahodného horkého nápoje a nad nějakou poutavou společenskou hrou, ale občas si společně zajdeme do hospůdky na partii kulečníku nebo stolního fotbálku, který mám taky velice v oblibě.

Jsem značně kritický člověk. Ale nemusíte se určitě bát. Jsem přísná hlavně sama na sebe. Ostatní se snažím vždy pochopit a ocenit jejich výjimečnost. Jsem věrná kamarádka a trpělivá posluchačka.

Mezi mou další velkou vášeň patří již od mala reklama. Už tehdy jsem prosila rodiče, aby nepřepínali programy v době komerčních pauz. Tento zájem se mnou s věkem rostl, a to je i jedním z důvodů, proč jsem tuto stránku založila.

Pokud vás zajímají podrobnosti o vzniku tohoto webu, dozvíte se více v záložce Cíle stránky.
Zajímá-li vás něco více o mně, tak vás tímto zvu na mou další stránku Blog textařky.

O autorovi

Mé jméno je Jitka Ládrová. Je mi 20 let a studuju na ekonomické fakultě Technické univerzitě v Liberci obor Manažerská informatika. Číst dále